'Баварія' обіграла 'ПСЖ' в Міжнародному Кубку Чемпіонів

Ось і стартував МКЧ - неофіційний турнір, в якому змагатимуться кращі футбольні клуби Європи. У стартовому матчі дортмундська ‘ Боруссія ‘ мінімально обіграла ’ Манчестер Сіті ‘ завдяки голу Гетце з пенальті. І ось у другому поєдинку ‘ ПСЖ ‘ поступився чемпіону Німеччини - ‘Баварії ‘.

Якщо говорити про стартових складах, то ‘Баварія’ виглядала явно могутніше. Тут був Ульрайх , вдало заміняв Нойєра весь минулий чемпіонат,Бернат , Мартінес і Рафінья в захисті, Ренату Санчеш в середній зоні, а атака і зовсім виглядала зоряно - Рібері, Роббен і Вагнер . А ось у складі парижан крім Буффона, рабье, Нкунку і Діарра всі інші були маловідомими для громадськості гравцями.

Проте, перший тайм активніше провели французи, і їх активність втілилася в гол Тімоті Веа на 31-й хвилині. У другому таймі на поле у німців на додаток до інших зірок вийшли Алаба, Коман і Гнабрі , а у парижан варто відзначити появу Хесе , який відправився з ними на збори.

Тут уже було повне домінування переможців Бундесліги. 12 ударів проти 2 в сторону воріт, 5 проти 0 у ворота. Тож не дивно, що німці тричі розписалися у воротах ‘ПСЖ’. Відзначимо, що Джанлуїджі Буффон пропустив лише перший гол від Мартінеса, і був замінений за три хвилини до другого м’яча, який забив Ренату Санчеш. А на 78-й хвилині Циркл встановив остаточний рахунок поєдинку 3: 1.

Наступний матч ‘Баварія’ проведе 26 липня проти ‘ Ювентуса ‘, а ‘ПСЖ’ 28 липня битиметься з ‘ Арсеналом ‘. А вже 22 липня ’ Ліверпуль ‘ буде протистояти попередній команді свого наставника - ‘Боруссії’.