'Валенсія' - 'Краснодар' Гідна боротьба

‘Валенсія’ - ‘Краснодар’ - 2: 1. Голи: Родріго 12, Родріго 24 - Классон 63`.

‘Краснодар’ почав матч дуже не впевнені. В діях футболістів була боязкість і невпевненість. Як результат отримав швидкі два голи в свої ворота. ‘Валенсія’ показувала хороший атакуючий футбол і було навіть страшно, що матч закінчиться з великою перевагою. Допоміг повернути впевненість команді, голкіпер ‘биків’ Матвій Сафонов. Він зробив пару потужних сейвів. А при рахунку 2: 0 на 28` хвилині, потягнув удар, який потягти було неможливо - Гамейро замикав подачу з флангу з забійної відстані. Після ‘Краснодар’ відвів гру від своїх воріт і почав контролювати м’яч. Більше бив по воротах. І тільки в другому таймі Классон повернув інтригу в протистояння. ‘Краснодар’ показав гідну гру. З таким рахунком, вдома можна грати. Шанс на прохід в наступний раунд залишається.

Матч-відповідь відбудеться 14.03.2019 о 20:55

Ставте лайк і підписуйтесь, щоб бути в курсі новин зі світу футболу.