'Ак Барс' обіграв ЦСКА і повів в серії 3: 1

«ак барс» обіграв цска і повів в серії 3: 1

У четвертому матчі фінальної серії Континентальної хокейної ліги між командами ЦСКА і ‘Ак Барс’, який проходив в Москві, хокеїсти казанського клубу здобули перемогу з рахунком 3: 1.

Менше ніж за хвилину до кінця першого періоду ‘барси’ вийшли вперед, шайба на рахунку Джастіна Азеведо. У другому періоді Антон Ландер збільшив перевагу гостей. У тому епізоді в черговий раз відмінно зіграв Азеведо, який одним рухом пішов від захисника за воротами суперника і видав шикарний пас на п’ятачок. Однак, через всього 15 секунд ‘армійці’ зрівняли рахунок.

У третьому періоді обидві команди прагнули грати акуратно, хоча моменти виникали біля обох воріт. Але закинути шайбу нікому не вдалося… До моменту, коли ЦСКА замінили воротаря шостим польовим гравцем. При винесенні шайби, при слабкому винесенні шайби, вона чудесним чином ледве-ледве котячись на ребрі загорнула в комірі. Таким чином за 30 секунд до закінчення основного часу матчу рахунок став 3: 1 на користь гостей.

Так гра і завершилася. Третя перемога ‘Ак Барса’ в серії.

Наступний матч відбудеться 22 квітня в Казані, початок о 22:00. Якщо ‘Ак Барс’ здобуде перемогу, казанці в третій раз завоюють Кубок Гагаріна.

Після матч головний тренер ‘Ак Барса’ Зінетулой Білялетдінов був як звичайно не багатослівний і відбувся загальними фразами.

- Команди б’ються, готуємося до наступного матчу, - сказав він.