'Боруссія' виявилася сильнішою за 'Ліверпуля' в МКЧ

Дортмундська ‘ Боруссія ‘ здобула вже другу перемогу на Міжнародному Кубку Чемпіонів, і знову постраждав представник АПЛ. На цей раз їм стала команда колишнього тренера ‘джмелів’ Юрген Клопп - ‘ Ліверпуль ‘.

У ‘червоних’ стартовий склад був настільки бойовим, наскільки можна його зробити таким, з огляду на відсутність грали на ЧС осіб. Місце в воротах Клопп довірив Каріус . Зазначу, що тренер мерсисайдців напередодні чітко позначив, що основним воротарем команди буде Аліссон , але Каріус виганяти він не збирається.

А ось Люсьєн Фавр вчинив інакше - основних лідерів команди головний тренер ‘Боруссії’ приберіг на другий тайм і, як виявилося, не прогадав. Перша половина зустрічі була дуже нецікавою і рівною. Команди завдали рівно по одному удару в бік одне одного, причому, для ‘червоних’ він став гольовим - відзначився Віргіл Ван Дейк .

У другому таймі відбулися численні заміни. Відзначимо появу Пулішіча і Ларсена , які і стали вирішальними. На 66-й хвилині молодий американець зрівняв рахунок з пенальті, а за хвилину до закінчення основного часу вивів команду вперед. Уже в доданий час Ларсен встановив остаточний рахунок зустрічі - 3: 1 на користь німців.

Таким чином, у команди Фавра 6 очок в двох зустрічах, і вона захопила лідерство на турнірі. Наступний матч дортмундці проведуть 26-го липня проти ‘ Бенфіки ‘. А ось для ‘Ліверпуля’ цей матч на МКЧ став першим. А 26-го липня зійдуться команди, обіграні ‘Боруссією’ - ‘Ліверпуль’ і ‘Манчестер Сіті ‘.